Projektni inženjer

Inženjerstvo/Proizvodnja/Istraživanje i razvoj

Novi sad
Ugovor o radu Srednji Na licu mesta
U ime našeg klijenta, kompanije Koteks Viscofan, lidera u oblasti u proizvodnje omotača za mesnu industriju, u potrazi smo za projektnim inzenjerom.

Lokacija: Novi Sad

Opis posla:
  • Organizacija, priprema i planiranje projekata
  • Koordinira I kontroliše izvođače radova
  • Odgovoran za poštovanje zakonskih zahteva i unutrašnjih pravila u toku rada
  • Odgovoran za realizaciju projekta i izradu izveštaja o statusu radova
  • Kreiranje projektnih planova uključujući proračun svih troškova potrebnih za izvođenje projekta
  • Kreiranje, sakupljanje i kompletiranje projektne dokumentacije
  • Kreiranje izveštaja i analiza vezanih za tok projekta
  • Prati troškove I upoređuje ih sa predviđenim budžetom
  • Daje predloge vezane za unapređenje postojeće opreme i procesa
  • Učestvuje u korporativnim projektima
  • Sposoban da koordinara, angažuje i organizuje rad više izvodjača istovremeno
  • Rešava probleme nastale u toku pripreme i realizacije projekta
  • Poznavanje i pridržavanje generalnih i radnih procedura koje regulišu način postupanja prilikom obavljanja poslova i radnih zadataka
  • Obavezan je da poznaje, da se  pridržava i da radi u skladu sa zahtevima ISO, HACCAP, GPS  i drugih standarda
  • Obavezan i odgovoran da poštuje Etički i sistema za uskladjivanje, korporativne interne procedure i kodeks ponašanja
  • Odgovoran da poštuje politiku kompanije i za lojalnost kompaniji
  • Obavezan da izvršava naloge pretpostavljenog u delokrugu rada
  • Obavezan je da poštuje propise u svom radu
  • Obavezan da u svom radu primenjuje mere higijene i bezbednosti i zdravlja na radu
Zahtevi pozicije:
  • VII stepen mašinske, elektro ili gradjevinske stručne spreme, licenca inženjerske komore (pozeljno)
  • Minimum 2 godine na projektnim poslovima
  • Odlično poznavanje rada na kompjuteru, naročito sofvera MS Project I ostalog softvera
  • Sposoban da učestvuje u korporativnim projektima
  • Sposoban da organizuje više izvođača istovremeno
  • Engleski jezik: viši nivo, dobra konverzacija
  • Odgovornost, pouzdanost,doslednost, poštovanje, proaktivnost, dobre organizacione osobine, orijentisanost prema ostvarenju ciljeva, samostalnost u radu
  • Rad u kancelariji, povremeno izlaganje uslovima u kojima se odvija proizvodnja

Prijava za posao
Dozvoljeni formati: doc, docx, pdf, html, txt. Maksimalna dozvoljena veličina fajla: 10MB.
Da li ste spremni za preseljenje?
CAPTCHA
Ovo pitanje je za testiranje da li ste ljudski posetilac i za sprečavanje automatskog slanja neželjene pošte.